آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمود آباد

با ما در تماس باشید ۰۳۱۱۲۳۵۱۲۳۱۲ ۰۳۱۱۲۳۱۲۳۱

زمانی که نام سنگبری‌های معروف، مطرح و با سابقه در اصفهان که تولیدات باکیفیت دارند، برشمرده می‌شود، قطعاً با نام سنگبری آتاسنگ نیز به عنوان یکی از سنگبری های اصفهان روبرو خواهید شد. این سنگبری با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید و فروش سنگ طبیعی سعی داشته با تولید با کیفیت و قیمت‌های مناسب همیشه عنوان حراج سنگ را با خود به همراه داشته باشد. این سنگبری همیشه در تلاش بوده تا انواع سنگ‌های مورد نیاز تمامی مشتریان از سازندگان بزرگ گرفته تا مصرف کنندگان جزئی، را تامین نماید. به همین دلیل این سنگبری  به عنوان عرضه کننده پرفروش‌ترین سنگ‌های ساختمانی در بین سازندگان و طراحان شناسایی می‌شود.

حراج سنگ در آتاسنگ

حراج سنگ در آتا سنگ

هرگاه نام حراج سنگ به گوش هر فردی برسد، شاید این تصور برای او پیش بیاید که قرار است سنگ‌های بی‌کیفیت با قیمت پایین و ارزان یا سورت‌های بسیار ضعیف در این حراج سنگ به فروش برسد.. اما سنگبری آتاسنگ با ارائه بهترین سورت و کیفیت سنگ‌های ساختمانی مانند مرمریت و تراورتن این تصور را به صورت کلی در بین افراد رد کرده است.

سنگ‌های سنگبری آتاسنگ با دستگاه‎‌های به روز  و مدرن فرآوری می‌شوند و از ساب و کیفیت بالایی برخودار هستند. آتا سنگ از طریق کاهش هزینه‌های تولید، توانسته سنگ‌هایی با کیفیت به همراه قیمت مناسب تولید کند. به همین دلیل می‌تواند به وسیله سنگ‌های متنوعی که دارد همواره حراج سنگ را در مجموعه خود انجام دهد. همچنین این موضوع باعث شده تا آتاسنگ به عنوان یک تامین کننده قوی سنگ‌های ساختمانی در پروژه‌های بسیار بزرگ و خاص به شمار رود.

موضوع بعدی که در در مورد حراج سنگ وجود دارد این است که این فرآیند کمک بسیاری به انبارداران کرده است. چراکه انبارداران در اقصی نقاط کشور به دنبال سنگ‌های با کیفیت با نازلترین قیمت هستند. بنابراین با خرید از حراج سنگ این سنگبری می توانند انواع سنگ‌های ساختمانی را با بهترین کیفیت خریداری کرده و در انبار خود به مشتریان عرضه نمایند. همچنین افرادی که در کار ساخت و ساز ساختمان هستند، می‌توانند با خرید از این سنگبری هزینه‌های سنگ ساختمانی را که همیشه به صرف مبلغ گزافی نیاز داشته است را، به حداقل برسانند و در نتیجه هزینه نهایی ساخت پروژه را کاهش دهند.

حراج سنگ

چه سنگ‌هایی در فروشگاه آتاسنگ حراج می‌شود؟

حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که حراج سنگ آتا سنگ بر روی کدام یک از سنگ‌های ساختمانی انجام می‌شود. جهت پاسخ به این سوال باید گفت که با قیمت‌هایی که در این سنگبری داده می‌شود می‌توان این ادعا را داشت که از میان انواع سنگ ساختمانی  تمام سنگ‌های مرمریت، تراورتن، ترامیت و لایمستون و گرانیت همیشه در حراج قرار دارند. حتی در برخی مواقع بسیاری از سنگ‌ها را به دلیل استقبال زیاد شما عزیزان به مدت کوتاهی با تخفیفات بسیار خاص در مجموعه به فروش می‌رسانند.

سنگ‌های پرطرفداری مانند سنگ مرمریت آباده، مرمریت دیپلمات پردیس و سنگ‌های تراورتنی مانند سنگ تراورتن حاجی آباد و سنگ تراورتن آبگرم و انواع سنگ تراورتن موج‌دار همواره با قیمت‌های بی نظیری که دارند در حراج سنگ این سنگبری قرار می‌گیرند. از این سنگ‌ها به وفور به عنوان سنگ کف، سنگ پارکینگ، سنگ نما، سنگ پله و سنگ حیاط استفاده می شود. با تولید روزانه‌ای  که بر روی این سنگ‌ها صورت می‌گیرد، این اطمینان به مشتریان داده می‌شود که، تمامی سورت‌های موجود سنگ انتخابی آن‌ها، در هر متراژی که نیاز داشته باشند قابل تامین است.