تولید و توزیع سنگ های ساختمانی در ابعاد تایل و اسلب

آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمود آباد

About Us

درباره آتا سنگ

مجموعه بازرگانی و کارخانجات آتا سنگ‌ کار خود را از سال ۱۳۷۹ در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان با احداث یک کارخانه به وسعت ۱۰ هزار متر مربع همراه با دو قله بر 30 تیغ و یک خط مرمریت ساخت کشور ایتالیا شروع کرد.
 
در طی این سال‌ها با توجه به سند چشم اندازی که مجموعه برای خود ترسیم کرده بود، همانا برای رسیدن به جایگاه بزرگترین و معتبرترین تامین کننده سنگ ساختمانی در کشور، تمام تلاش و سعی خود را در این زمینه کرده‌ایم و به لطف پروردگار هم اینک آتا سنگ دارای شش کارخانه که پیمانکار تولید سنگ مجموعه هستند و سه شعبه نمایشگاهی در اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد و یک شعبه در شمال کشور، شهرستان رشت می‌باشد.
 
مجموعه ما با توجه به این دیدگاه و استراتژی همواره بر سه موضوع مهم و حیاتی تاکید کرده است:
• استفاده از به روزترین تکنولوژی‌ها و دانش روز جهت تولید سنگ ساختمانی با کیفیت و ارزان، همراه با بهای تمام شده پایین و رقابتی و با صرفه اقتصادی جهت مشتریان
• ارتباط مستمر و مستقیم و ارائه مشاوره رایگان و حرفه‌ای به مشتری از طریق مدیران ماهر و دلسوز و ایجاد حس تعامل دو طرفه، چرا که مجموعه ما توسعه و رشد خود را مدیون اعتماد مشتریان خود می‌داند.
• ایجاد برندسازی و اعتبار از طریق عملکرد خوب با مشتری و نهادهای صنفی و داشتن انواع مجوزهای رسمی مانند پروانه کسب، پروانه تولیدی، انواع جوایز کشوری و استانی تحت نام و برند برتر سنگ ساختمانی که جهت مشاهده و استعلام در سایت بارگذاری شده است.
• ایجاد شبکه سراسری فروش و خدمات جهت ارتباط سریع، آسان و ارزان و دسترسی ساده به سبد محصولات با هدف رضایتمندی مشتریان
• هم اینک مجموعه آتا سنگ با تولید و عرضه ۱۷ نوع سنگ ساختمانی پرفروش در سراسر کشور به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان پروژه‌های ساختمانی و بزرگترین هلدینگ فروش آنلاین سنگ کشور می‌‍باشد.

چشم انداز

مجموعه آتاسنگ با سالها تجربه در زمینه تولید و ارائه سنگ های ساختمانی مرغوب و با کیفیت همراه همیشگی سازندگان و معماران موفق کشور بوده و همواره کوشیده است تا محصولات خود را با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار دهد.

این مجموعه با هدف رشد و توسعه و با بهره گیری از روش های نوآورانه و خلاق در بهبود محصولات، خدمات و فرآیندها توانسته است همیشه یک گام از رقبا جلوتر بوده و مزیت رقابتی پایدار و ماندگار ایجاد کند.

در حال حاضر بازار فروش شرکت در سراسر کشور گسترش یافته اما هدف اصلی و چشم انداز آینده ما، خلق یک برند سنگ ایرانی در عرصه داخلی و جهانی است. از این رو تا درخشش نام ایران و مجموعه بازرگانی آتاسنگ به عنوان یک برند سنگ جهانی در بزرگ ترین پروژه های جهان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

مرامنامه

مجموعه آتاسنگ با رعایت اصول مشتری مداری و تمرکز بر رضایت مشتریان خود، توانسته است جایگاه رقابتی خود را بهبود بخشیده و رشد کند. از آنجا که مشتریان همواره به دنبال محصولات و خدمات جدید و بهتر هستند، بهره گیری از راه حل‌های سازنده در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و قیمت پایین تر ضامن موفقیت شرکت است.

ما بر این باوریم که مسئولیت پذیر بودن در براوردن انتظارات مشتری نقش مثبتی در وفاداری مشتری و جایگاه برند ما دارد. از این رو مسئولیت پذیری و تعهد در ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن، یکی از مهم ترین ارزش هایی است که بدان پایبندیم.

چشم اندازمان چیست؟

به دنبال خلق یک برند سنگ ایرانی در عرصه داخلی و جهانی هستیم

ماموریتمان چیست ؟

در راستای چشم‌انداز مجموعه، به صورت سیستم‌سازی شده به افزودن و ایجاد رشد می‌اندیشیم و در این مسیر دست از تکامل بر نمی‌داریم

در کنار شما هستیم

کارخانجات سنگبری آتاسنگ یکی از مطرح‌ترین مجموعه‌های بازرگانی در زمینه فروش سنگ از جمله سنگ طبیعی به شمار می‌آید. در این مجموعه بزرگ سنگ اصفهان جهت خرید سنگ می‌توانید از مشاوره مسئولین فروش بهترین بهره را برده و متناسب با بودجه خود خرید کنید. لذت خرید سنگ ارزان و البته باکیفیت، خرید سنگ لوکس و لاکچری برای کاربردهای مختلف در ساختمان با مناسب‌ترین قیمت را در بازار سنگ ما تجربه کنید.

در کنار شما هستیم

مجموعه آتاسنگ به عنوان همراه همیشگی مشتریان خود آنها را در فرایند خرید و انجام پروژه ها تنها نمی گذارد. ارائه مشاوره های مفید و ارزشمند توسط کارشناسان آتاسنگ همواره مشتریان را در تصمیم گیری و انتخاب درست یاری رسانده است. همین امر موجب اعتماد و وفاداری همکاران ومشتریان ما گردیده تا مجموعه آتاسنگ را در پروژه‌های مختلف خود دخیل نموده و افتخار همکاری پایدار را نصیب این مجموعه کنند.

خرید سنگ ساختمانی با بالاترین کیفیت

کارخانجات سنگبری آتاسنگ، به عنوان یکی از برترین‌ها در زمینه سنگ ساختمانی اصفهان، ارائه دهنده انواع سنگ تراورتن، سنگ مرمریت و سنگ ترامیت است. سنگبری ما مدعی است که تولیدکننده با کیفیت ترین سنگ ها با مناسب ترین قیمت بازار است.

همچنین تنوع بالای محصولات آتاسنگ به انتخاب راحت‌تر مشتری هنگام خرید کمک می کند. لذت خرید سنگ ساختمانی مرغوب و با کیفیت را با آتاسنگ تجربه کنید.

با قیمتی پایین‌تر از قیمت بازار از انبار سنگ آتا

مجموعه بزرگ آتا سنگ به عنوان یکی از مهمترین نقش آفرینان این بازار در ایران، برای شما بهترین قیمت سنگ را برای بهترین تجربه خرید فراهم می‌نماید. علاوه بر این موضوع تنوع محصولات آتاسنگ انتخاب شما را تسهیل می‌کند.

مشاوره و تماس :

09139181512 

09134599979 

تصاویر کارخانه آتا سنگ

اعضای تیم آتاسنگ

سید علی فاضل زاده - مدیریت مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ
اعضای مجموعه آتاسنگ

چرا آتاسنگ را انتخاب میکنند؟

مشاوره خرید
تخفیفات ویژه
شرایط پرداخت
گارانتی محصول
نظارت بر اجرا

برترین تولید کننده سنگ مرمریت در ایران

آتاسنگ با ارائه انواع سنگ تراورتن از جمله سنگ تراورتن سفید جهت سنگ نما، انواع سنگ مرمریت شامل مرمریت سفید و مرمریت مشکی، به علاوه تولید سنگ ترامیت به یکی از برترین‌ها در زمینه سنگ ساختمانی اصفهان تبدیل شده است. سنگبری ما مدعی است که تولیدکننده بهترین سنگ‌ها در کنار مناسب‌ترین قیمت‌ها است. قیمت سنگ اسلب، قیمت سنگ تراورتن و قیمت سنگ مرمریت مجموعه ما دلیل محکمی بر این ادعاست.

زمستان ۱۳۹۸

برخی از مشتریان آتا سنگ

نظرات مشتریان آتا سنگ