تولید و توزیع سنگ های ساختمانی در ابعاد تایل و اسلب

آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمود آباد

سنگبری های رضوانشهر
اطلاعات سنگبری های رضوانشهر

شهرک صنعتی رضوانشهر در غرب اصفهان در منطقه تیران و کرون در کنار شهر رشوانشهر واقع شده است. این مجموعه با مساحت ۲۵۰ هکتار شامل چندین کارخانه سنگبری است که سنگ مورد نیاز بخش‌های وسیعی از منطقه و کل کشور را تامین می‌کنند. در این صفحه قصد داریم تا فهرست نام و نشانی سنگبری های رضوانشهر را به عنوان یک بازار سنگ مهم در منطقه ارایه کنیم.

نام، نشانی و شماره‌های تماس سنگبری های رضوانشهر

الف

سنگبری ارس

گروه کارخانجات سنگ ارس به مدیریت آقای غلامرضا شفیعی در سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با یک عدد سالن تولیدی که شامل دو دستگاه قله بر و یک خط تولید تایل بود به منظور تولید با کیفیت سنگ ساختمانی احداث گردید و شروع به کار کرد. با توجه به مرغوب‌ترین معادن سنگ‌های تزئینی جهان در ایران و بالا رفتن کیفیت روز افزون ماشین آلات داخلی فرآوری سنگ ، مدیران این مجموعه جهت دستیابی به بازارهای جهانی و جلب رضایت مشتریان داخلی، اقدام به بروزرسانی تجهیزات و ماشین آلات کارخانه به منظور فرآوری تخصصی سنگ ایران نمودند .  در سال ۱۳۸۵ مدیران گروه کارخانجات سنگ ارس تصمیم به تولید تخصصی سنگ مرمریت سفید جوشقان و بهره برداری و تولید تخصصی سنگ مرمریت مشکی تی هوو با کیفیت صادراتی گرفتند.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۵۶۶ و ۰۹۱۳۲۳۳۲۲۱۹
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، خیابان جهاد، نرسیده به جاده‌ی شهرکرد

سنگبری اسکان

سنگبری اسکان به مدیریت آقای حسین مختاری تولید کننده سنگ‌های تراورتن آتشکوه، مرمریت هرسین و تراورتن قرمز آذرشهر می‌باشد که در شهرک صنعتی رضوانشهر فعالیت دارد.
شماره تماس :
 آدرس : اصفهان، رضوانشهر، شهرک صنعتی، فاز ۳، خیابان دوم غربی

سنگبری الوان

سنگبری الوان و سنگبری الوان نما رضوانشهر اصفهان تولید کننده سنگ‌های تزئینی و ساختمانی با مدیریت حاج  اسماعیل امینی در سال ۱۳۷۰ افتتاح شد و فاز اول آن با عنایت و توکل به خداوند متعال و با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های آن زمان با تولید سنگ تراورتن و سنگ مرمر به بهره برداری رسید. از مهم‌ترین دستاوردهای این بازار سنگ، صادرات سنگ به کشورهای همسایه از جمله کویت, عربستان و روسیه بود. همچنین فاز دوم مجموعه پس از ۹ سال تلاش مداوم در سال ۱۳۷۹ به بهره برداری رسید و فعالیت خود را با وسعت بیشت با برش سنگ‌های چینی سیرجان، سنگ مرمریت و مرمر کرمان دامه داد و توانست سابقه درخشانی در صادرات سنگ مرمر به کشور‌های آسیا و خاورمیانه از جمله ارمنستان , گرجستان , عراق و عربستان در کارنامه کاری خود به ثبت برساند و در سال ۱۳۸۲ با هدف تامین نیازهای بازار فاز سوم مجموعه با تولید سنگ گرانیت افتتاح شد که حاصل آن تولید سنگ‌های گرانیت مشکی , همدان , نهبندان و قرمز یزد بود.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۲۰۲۱ و ۰۹۱۳۲۸۹۲۹۴۴
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، تیران و کرون، منطقه صنعتی رضوانشهر، جنب ساختمان هیات امنا

سنگبری ایده آل

یکی دیگر از سنگبری های رضوانشهر ، سنگبری ایده آل است که توسط آقای رجایی اداره می‌شود تولید کننده انواع سنگ چینی، مرمریت، مرمر و تراورتن به صورت تایل و اسلب است. از جمله محصولات سنگبری ایده آل می‌توان به مرمریت لاشتر، نجف آباد، هرسین و چینی الیگودرز، نی‌ریز و مرمر نباتی اشاره کرد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۲۵۲ و ۰۹۱۳۱۰۹۸۴۰۵
آدرس : اصفهان، تیران شهرک صنعتی رضوانشهر، خ پنجم مرکزی

سنگبری ایران مهر

سنگبری ایران مهر با تولید انواع سنگ‌های ماربل سنگبری پیشرو سنگ امین با تولید انواع سنگ گرانیت ، سنگبری برش سنگ امین با تولید ماربل ، گرانیت و اسلب ، معدن گرانیت نهبندان ، معدن چینی سیرجان معدن مرمر کرمان معدن مرمر مروارید از جمله ظرفیت های مهم این واحد صنعتی می‌باشد که آن را به یکی از مهم‌ترین و مجهزترین مجموعه‌های صنعتی – صادراتی در کشور از نظر تولید و فرآوری سنگ تبدیل نموده است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۳۶۶۱۱۰ و ۰۹۱۳۳۱۵۲۴۹۰
آدرس : اصفهان، نجف‌آباد، بلوار امام غربی، جنب پلیس راه

سنگبری اسپادانا

صنایع سنگ اسپادانا به مدیریت آقای علی افشاری تولید کننده سنگ تراورتن کرم تکاب، تراورتن موج پیج، تراورتن حاجی‌آباد و لایم استون اسلام‌آباد در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان واقع گردیده است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۲۸۷ و ۰۹۱۲۴۵۲۶۴۶۶
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، شهرک صنعتی، خیابان دوم مرکزی

سنگبری اورال

سنگبری اورال با دارا بودن ماشین آلات و تجهیزات مطابق با تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب قادر به تولید انواع سنگ های تراورتن حاجی‌آباد و تراورتن لیمویی ماکو یکی دیگر از سنگبری های رضوانشهر می‌باشد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۸۳۳ و ۰۹۱۳۳۳۱۲۰۹۰۷
آدرس : اصفهان، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان یکم شرقی

ب

سنگبری برادران ضیایی

صنایع سنگ برادران ضیایی به مدیریت آقای مرتضی ضیایی تولید کننده تخصصی سنگ مرمریت صلصالی است که در رضوانشهر واقع شده است.
شماره تماس :۰۳۱۴۲۵۲۳۶۲۴ و ۰۹۱۳۱۳۱۰۷۳۷
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، خ سی متری دوم

سنگبری بعثت

سنگبری بعثت به مدیریت آقای حسین عرب پور اداره می‌گردد و در شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر در استان اصفهان واقع شده است. فاز اول این مجموعه با متراژ ۵۰۰۰ متر مربع و ظرفیت کامل در سال ۱۳۷۸ افتتاح شد و فاز دوم در وسعت ۵۰۰۰ متر مربع و با هدف صادرات سنگ ساختمانی افتتاح گردید. از جمله افتخارات این بازار سنگ می‌توان به صادارت سنگ ساختمانی به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای CIS اشاره کرد و همچنین در حال حاضر در حال نصب دستگاه اره اسلب برای صادرات اسلب به کشورهای اروپایی است. این مجموعه یکی از برترین صادر کننده‌های غرب استان اصفهان می‌باشد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۲۷۹۸ و ۰۹۱۳۱۳۱۲۱۰۱
آدرس : اصفهان، تیران، شهرک صنعتی رضوانشهر،  خیابان ۳۰ متری دوم، نبش دوم شرقی

سنگبری های رضوانشهر
خرید سنگ از سنگبری های رضوانشهر

برای خرید انواع سنگ ساختمانی کلیک کنید

پ

سنگبری پارس سنگ

سنگبری پارس سنگ به مدیریت آقای علی مختاری در حال فعالیت می‌باشد. این سنگبری دارای دو خط تولید جهت سنگ‎‌های گرانیت و مرمریت است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۶۷۱ و ۰۹۱۳۲۰۴۹۶۲۶
آدرس : اصفهان، تیران، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان دوم غربی

سنگبری پیشوا

سنگبری پیشوا به مدیریت آقای مجید مختاری تولید کننده سنگ مرمریت چهرک است که در شهرک صنعتی رضوانشهر در حال فعالیت می‌باشد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۲۲۳۷۶ و ۰۹۱۳۱۳۳۲۵۲۰
آدرس : اصفهان، تیران و کرون، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان ۴مرکزی

ت

سنگبری تابان

سنگبری تابان دارای خط تولید تراورتن با بهترین کیفیت روز دنیا می‌باشد این تراورتن‌ها شامل سنگ تراورتن طرق، شکلاتی و سیلور است. از جمله سورت‌های موجود سنگ طرق این مجموعه می‌توان به تراورتن طرق موج‌دار و بی‌موج اشاره کرد. این مجموعه بزرگ در سال ۱۳۶۸ با مدیریت حاج نصرالله فخری که دارای سابقه طلایی ۵۰ ساله در صنعت سنگ کشور می‌باشد، شروع به فعالیت کرد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۱۲۶ و ۰۹۱۳۳۳۱۴۷۹۶
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان ۳۰ متری اول

ر

سنگبری روشن

سنگبری روشن تولید کننده تخصصی سنگ‌های دهبید زارع و چینی سیرجان و تراورتن عباس‌آباد یکی دیگر از سنگبری های رضوانشهر است. این سنگبری تحت مدیریت و نظارت آقای جعفر مختاری فعالیت دارد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۹۵۲ و ۰۹۱۳۴۳۱۱۸۴۶
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، خیابان دوم غربی

س

سنگبری سپاهان

سنگبری سپاهان به مدیریت آقای رضا عرب پور در شهرک صنعتی رضوانشهر قرار دارد. این سنگبری از تولیدکنندگان سنگ‌های تراورتن طرق، شکلاتی یزد، تراورتن کرم دماوند، تراورتن آبگرم به شمار می‌آید.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۵۲۲ و ۰۹۱۳۱۳۳۰۰۷۸
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، خیابان دوم غربی

سنگبری ستایش

سنگبری ستایش به مدیریت آقای شاهپوری با تولید انبوه سنگ مرمریت آباده و مرمریت خور با ارائه بهترین محصول با کمترین قیمت در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان قرار دارد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۰۴۱ و ۰۹۱۳۲۳۷۶۷۰۶
آدرس : رضوانشهر، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان ۶ غربی

سنگبری سجاد

سنگبری سجاد به مدیریت آقای علیرضا شفیعی تولید کننده سنگ مرمریت فراز و سنگ مرمریت اداوی است که  در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان قرار گرفته است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۵۸۵ و ۰۹۱۳۱۳۳۲۵۱۴
آدرس : رضوانشهر، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان جهاد

سنگبری سعید

سنگبری سعید یکی دیگر از سنگبری های رضوانشهر است که فعالیت خود را در زمینه تولید سنگ مرمریت صلصالی در سال ۱۳۸۷ شروع کرد. سابقه زیادی که این سنگبری در تولید سنگ‌ مرمریت صلصالی داشته دلیلی بر مطرح شدن سنگبری سعید شده است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۵۳۰ و ۰۹۱۳۳۳۳۴۳۸۷
آدرس : اصفهان، شهرک صنعتی رضوانشر، خیابان سوم مرکزی

سنگبری های رضوانشهر
آدرس و تلفن سنگبری های رضوانشهر

برای آشنایی با مهمترین معادن سنگ ایران کلیک کنید

ع

سنگبری عباسی

سنگبری عباسی به مدیریت آقای طبیعت تولید کننده سنگ تراورتن سیلور تکاب، تراورتن ابرکوه و تراورتن عباس‌آباد در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان واقع گردیده است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۰۹۹ و ۰۹۱۳۳۳۳۲۰۲۵۶
آدرس : رضوانشهر، شهرک صنعتی، خیابان ۶ مرکزی

ک

سنگبری کارآفرین

سنگبری کارآفرین به مدیریت آقای مهدی امینی اداره می‌شود این سنگبری به عنوان یکی از بزرگترین و خوش‌نام‌ترین واحدهای تولیدی در زمینه تولید سنگ مرمریت صلصالی در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان است. این واحد تولیدی به صورت تخصصی به تولید سنگ صلصالی و آباده زیتونی در ابعاد تایل (۴۰*۴۰-۵۰*۵۰ ) و طولی (۴۰ طولی ) می‌پردازد. یک مزیت این واحد تولیدی سورت بندی مناسب و متراژ بالا در انبار این کارخانه می‌باشد. صنایع سنگ کارآفرین آماده مشاوره و همکاری با سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی ، پیمانکاران محترم و انبارداران سنگ در سراسر ایران می‌باشد.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۲۳۶
آدرس : اصفهان، شهرک صنعتی رضوانشهر، خیابان هفتم مرکزی 

سنگبری کیمیا سنگ سپاهان

سنگبری کیمیا سنگ سپاهان به مدیریت آقای ناصر موسوی تولید کننده سنگ تراورتن ورتون و تراورتن طرق در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان قرار گرفته است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۰۱۱ و ۰۹۱۳۳۰۹۷۰۰۹
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، شهرک صنعتی، خیابان دوم شرقی

سنگبری کاخ

سنگبری کاخ تولیدکننده تخصصی سنگ مرمریت ایرجی است که در این شهرک فعالیت دارد. این سنگبری توسط آقای محسن شاهپوری اداره می‌شود.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۲۳۶ و ۰۹۱۳۳۳۳۹۹۱۰
آدرس : رضوانشهر، منطقه صنعتی شهدای رضوانشهر، خیابان ۶ مرکزی

م

سنگبری مرمر

سنگبری مرمر به مدیریت آقای محسن فرقانی تولیدکننده سنگ تراورتن شکلاتی، تراورتن دره بخاری، تراورتن سیلور کاشان، تراورتن عباس‌آباد است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۰۸۰ و ۰۹۱۳۲۳۳۰۷۷۶
آدرس : رضوانشهر، شهرک صنعتی رضوانشهر، سی متری دوم، روبروی خیابان سوم مرکزی

ن

سنگبری نپال

سنگبری نپال با اتکا به خداوند متعال و دانش کارشناسان مجرب و متعهد خود، موفق به کسب نتایج ارزشمندی در صنعت سنگ کشور شده است که جز در سایه سعی و تلاش و اهداف بلند مدت سازمانی میسر نبوده است. این مجموعه به کمک و پشتوانه ۲۵ سال تجربه موسس خود در صنعت سنگ ، در سال ۱۳۹۳ سنگبری نپال را در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان راه‌اندازی شد. این مجموعه در حال حاضر به صورت تخصصی تولیدکننده سنگ مرمریت دهبید مشکی، مرمریت مهکام و تراورتن شکلاتی کاشان در ابعاد تایل و طولی می‌باشد و در حال حاضر تولید سنگ تراورتن عباس‌آباد نیز به سبد محصولات این مجموعه افزوده شده است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۴۲۲۶ و ۰۹۱۳۳۳۳۵۳۰۱
آدرس : اصفهان، شهرستان تیران و کرون، شهرک صنعتی رضوانشهر،خیابان اول مرکزی

ه

سنگبری هیمالیا

سنگبری هیمالیا به مدیریت آقای حسین امینی تولیدکننده تخصصی سنگ تراورتن کرم محلات در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان واقع گردیده است.
شماره تماس : ۰۳۱۴۲۵۲۳۹۲۲ و ۰۹۱۳۱۳۲۳۱۱۷
آدرس : اصفهان، رضوانشهر، شهرک صنعتی، خیابان ۲ غربی

جست و جو های محبوب

سنگ تراورتن یزد
سنگ تراورتن یزد

سنگ بر اساس کاربرد