تولید و توزیع سنگ های ساختمانی در ابعاد تایل و اسلب

آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمود آباد

انواع سنگ ساختمانی

سنگ‌ها دارای قابلیت‌های منحصر‌بفردی هستند که قابل مقایسه با سایر مصالح ساختمانی نمی‌باشند. آنچه که در این مطلب به بیان آن می‌پردازیم، معرفی انواع سنگ ساختمانی، کاربرد آن در ساختمان‌سازی، ارائه قیمت و نحوه خرید سنگ از آتاسنگ می‌باشد.

سنگ مرمریت ایرجی

سنگ مرمریت ایرجی از جمله سنگ‌هایی است که به‌تازگی از معادن در حال استخراج می‌شود. این سنگ اغلب به رنگ کرم بوده و به‌صورت موج‌دار و بی موج وارد بازار می‌شود. مرمریت ایرجی ساب پذیری خوبی داشته و به‌صورت انبوه در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. برای افزایش استقامت این سنگ‌ها و براقیت بیشتر، تخلخل آن‌ها با موادی همچون رزین و اپوکسی فرآوری می‌گردد.

مرمریت ایرجی کرم درجه یک قیمت مناسب و مقاوم
مرمریت ایرجی کرم درجه یک
خرید سنگ مرمریت ایرجی درجه یک

معدن مرمریت ایرجی

مرمریت ایرجی اغلب در شهر آباده استان فارس بدست می‌آید. این سنگ در سطحی براق داشته و دارای تم رنگی کرم می‌باشد. شرکت آتاسنگ مفتخر است که بهترین سنگ‌های ساختمانی را به‌صورت مستقیم و باقیمتی مناسب به دست شما مصرف‌کنندگان عزیز برساند. تمامی سنگ‌های استخراج‌شده در این معدن بسیار باکیفیت بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

کاربردها

سنگ مرمریت پارادایس

سنگ مرمریت پارادایس جنس نرم و منعطفی داشته و ازاین‌رو بسیار ساب پذیر است. این سنگ معمولاً به‌صورت قواره‌ای و در ابعاد بزرگ استخراج‌شده و برای یکدست کردن نمای ساختمان مناسب می‌باشد. مرمریت پارادایس معمولاً کرم‌رنگ بوده و رگه‌هایی با تناژ خاکی و فسیلی دارد.

مرمریت پارادایس سوپر
سنگ مرمریت پارادایس سوپر
خرید سنگ مرمریت پارادایس

معدن سنگ مرمریت پارادایس در شهر سمیرم استان اصفهان قرارگرفته و سال هاست که این معدن درزمینهٔ استخراج انواع سنگ نما برای ساختمان مشغول به فعالیت است. این معدن دارای تمامی تجهیزات پیشرفته برای استخراج سنگ بوده تا بتواند این سنگ‌ها را بدون هیچ آسیبی استخراج کند.

معدن مرمریت پارادایس

معدن سنگ مرمریت پارادایس در شهر سمیرم استان اصفهان قرارگرفته و سال هاست که این معدن درزمینهٔ استخراج انواع سنگ نما برای ساختمان مشغول به فعالیت است. این معدن دارای تمامی تجهیزات پیشرفته برای استخراج سنگ بوده تا بتواند این سنگ‌ها را بدون هیچ آسیبی استخراج کند.

ویژگی سنگ مرمریت پارادایس

سنگ مرمریت داتیس

سنگ مرمریت داتیس دارای زیمنه ای روشن است و بر روی سطح آن رگه‌هایی قهوه‌ای مشاهده می‌شود. این سنگ قدرت جذب آب ناچیزی داشته و ازاین‌رو می‌توان آن را در نمای بیرون نیز نصب کرد. مرمریت داتیس کیفیت فرآوری بسیار بالایی داشته و ازاین‌رو سنگی مقاوم به شمار می‌رود.

مرمریت داتیس سوپر کرم رنگ
مرمریت داتیس سوپر
خرید سنگ مرمریت داتیس

معدن مرمریت داتیس

مرمریت داتیس اغلب از معادن خور و بیابانک استان اصفهان استخراج می‌شود و به دلیل زیبایی‌های خاص و منحصربه‌فرد تقاضای بالایی دارد. این سنگ با ابعاد بزرگ در معدن استخراج‌شده و آن را با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مختلفی برش می‌زنند و به‌صورت عمده به فروش می‌رسد.

کاربرد

سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین دارای زمینه‌ای کرم مایل به خاکستری بوده و بر روی آن رگه‌های کریستالی شبیه به شاخ گوزن دیده می‌شود به همین دلیل مرمریت های هرسین با نام سنگ شاخ گوزنی نیز معروف هستند. مرمریت هرسین بهترین گزینه برای نمای داخلی ساختمان به شمار می‌رود و زیبایی خاص و منحصربه‌فردی دارد.

مرمریت هرسین ممتاز
کاربرد سنگ مرمریت هرسین ممتاز
خرید سنگ مرمریت هرسین

معدن مرمریت هرسین

معدن هرسین نزدیک به شهرستان هرسین واقع در استان کرمانشاه قرارگرفته است. این معدن یکی از بزرگ‌ترین معادن موجود در کرمانشاه است که قدمت آن به بیست سال پیش بازمی‌گردد. در این معدن علاوه بر سنگ هرسین سنگ نماهای دیگری نیز استخراج می‌شود ولی مرمریت هرسین یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین سنگ‌ها محسوب می‌شود. با توجه به این‌که معدن مرمریت هرسین سنگ‌هایی فرآوری شده و با ساب پذیری بالایی هستند به کشورهای دیگری همچون چین و ایتالیا نیز صادر می‌شود.

ویژگی مرمریت هرسین

سنگ مرمریت خوی

سنگ مرمریت خوی بارنگ‌های متنوع و جذابی که دارد بسیار موردتوجه طراحان دکوراسیون و ساختمان‌سازان قرارگرفته است. این سنگ کیفیت بالایی داشته و می‌توان آن را در تمامی بخش‌های ساختمان نصب کرد و از زیبایی آن لذت برد. مرمریت خوی بسیار ساب پذیر بوده و می‌توان آن را در ابعاد مختلفی برش زد.

مرمریت خوی ممتاز
سنگ مرمریت خوی ممتاز
خرید سنگ مرمریت خوی

معدن مرمریت خوی

مرمریت خوی در استان آذربایجان غربی و شهرستان خوی استخراج می‌شود. به دلیل تقاضای بالای مرمریت خوی، این سنگ به‌صورت عمده از دل زمین استخراج‌شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این معدن در ایران شهرت بسیاری دارد و تمامی سنگ‌های استخراجی این معدن ازنظر کیفی کاملاً تضمین‌شده هستند. در خوی معادن مختلفی در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند که هرکدام یکی از رنگ‌های سنگ خوی را استخراج می‌کنند به همین دلیل مرمریت خوی تنوع رنگی بالایی دارد و به نام‌های مختلفی شناخته می‌شود که از جمله آن می‌توان به سنگ بسطام خوی، سنگ نسکافه‌ای خوی، سنگ رویال خوی، سنگ زیتونی خوی و سنگ کرم طلایی خوی اشاره کرد.

ویژگی مرمریت خوی

سنگ مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت لاشتر بارنگ مشکی خیره‌کننده خود در تمامی جهان شهرت پیداکرده است. رگه‌های این سنگ سفیدرنگ بوده که بر روی نمای مشکی جلوه‌ای خاص را به سنگ می‌بخشد. مرمریت لاشتر طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از ایران دارد. مرمریت لاشتر به دلیل قدرت جذب آب پایین و مقاومت بالا برای سرویس بهداشتی و حمام گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

مرمریت لاشتر ممتاز
کاربرد سنگ مرمریت لاشتر ممتاز
خرید سنگ مرمریت لاشتر

معدن مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر از منطقه لاشتر در فاصله ۳۵ کیلومتری جنوب اصفهان استخراج می‌شود. استخراج ماهانه این معدن به ۳۰۰۰ تن می‌رسد و به دلیل سفارش بالا به‌صورت مستقیم به بازار ارسال می‌شود. مرمریت لاشتر به دلیل تنوع در فرآوری با نام‌های لاشتر سابیده و هوند، لاشتر سند بلاست، لاشتر بوش همر چرمی، لاشتر تامبل، لاشتر کوبیک و لاشتر بادبر و گیوتین نیز شناخته می‌شود.

ویژگی مرمریت لاشتر

سنگ مرمریت صلصالی

سنگ مرمریت صلصال به‌عنوان یکی از بهترین سنگ‌های مرمریت در ایران شناخته‌شده است. برای افزایش استحکام و مقاومت این سنگ‌ها با استفاده از بهترین مواد فرآوری می‌شوند. این سنگ جلای بسیاری داشته و خانه را روشن‌تر و جذاب‌تر می‌کند. مرمریت صلصالی دارای تم کرم روشن و فسیلی است و بر روی آن رگه‌هایی سینوسی نوار قلبی وجود دارد.

مرمریت صلصالی
کاربرد سنگ مرمریت صلصالی

خرید سنگ مرمریت صلصالی

معدن مرمریت صلصالی

این معدن در شهرستان خور و بیابانک اصفهان قرار دارد. این معدن برای استخراج سنگ‌ها از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند تا بتواند این سنگ‌ها را باکیفیتی بالا و بدون هیچ آسیبی از زمین استخراج نماید. معدن مرمریت صلصالی در بین تمامی مصرف‌کنندگان سنگ شناخته‌شده می‌باشد.

ویژگی مرمریت صلصالی

سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده بسیار باشکوه بوده و عظمت بالایی را به ساختمان می‌دهد. از این سنگ برای نمای بخش‌هایی از ساختمان همچون قاب آسانسورها استفاده می‌شود. این سنگ دارای زمینه کرم، صورتی و سفید می‌باشد و از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. مرمریت آباده دارای طرح‌های مختلفی بوده و با هر سلیقه‌ای سازگاری دارد.

مرمریت آباده ممتاز سنگی زیبا و درخشان
مرمریت آباده ممتاز

خرید سنگ مرمریت آباده

معدن مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده از منطقه ابرکوه یزد بدست می‌آید. سنگ‌های موجود در معدن مرمریت آباده تنوع رنگی بالایی داشته و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. برای این گه مرمریت آباده کیفیت بالاتری داشته و مقاومت بالایی در برابر آسیب داشته باشد، آن را با استفاده از بهترین مواد فرآوری می‌کنند. از جمله انواع مرمریت آباده می‌توان به سنگ کرم آباده، سنگ گل پنبه‌ای آباده، سنگ آباده صمیمی، سنگ آباده رضایی، سنگ امواج آباده و سنگ کرم صورتی آباده اشاره کرد.

مزایای مرمریت آباده

سنگ مرمریت جیرفت

سنگ مرمریت جیرفت کیفیت بسیار بالایی داشته و دارای تم رنگی کرم و صورتی می‌باشد. این سنگ‌ها سورت بندی مختلفی دارد و بسیار پرطرفدار است. مرمریت جیرفت بیشتر در راه‌پله‌ها و دیواره‌های کناره راه‌پله مورداستفاده قرار می‌گیرد. سنگ مرمریت جیرفت پس از فرآوری با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

مرمریت جیرفت ممتاز
کاربرد سنگ مرمریت جیرفت ممتاز

خرید سنگ مرمریت جیرفت

معدن مرمریت جیرفت

معدن مرمریت جیرفت در ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی جیرفت واقع در استان کرمان قرارگرفته است. مرمریت جیرفت فروش بسیار بالایی داشته و برای تأمین نیاز مصرف‌کنندگان این معدن به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت می‌باشد. معدن مرمریت جیرفت برای استخراج سنگ‌ها از بهترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

ویژگی مرمریت جیرفت

سنگ مرمریت پرطاووسی

سنگ مرمریت پرطاووسی دارای تم رنگی کرم تیره بوده و بر روی آن فسیل‌های قهوه‌ای رنگ با طرحی شبیه به پر طاووس وجود دارد به همین دلیل این سنگ‌ها با نام پرطاووسی معروف شده است. این سنگ‌ها درخشندگی خاصی داشته و سطحی بسیار براق و درخشان دارد. مرمریت پرطاووسی بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه آسیبی نخواهد دید.

سنگ مرمریت پرطاووسی یزد ممتاز
خرید سنگ مرمریت پرطاووسی یزد ممتاز

خرید سنگ مرمریت پرطاووسی ممتاز

معدن مرمریت پرطاووسی

معدن مرمریت پرطاووسی در ۸۰ کیلومتری شمال شرق بافق و ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر یزد قرارگرفته است. میزان تولید سالانه این سنگ‌ها به‌طور میانگین ۵۰۰۰۰ تن بوده و دارای ابعاد و سورت بندی مختلفی می‌باشد. از دیگر معادن مرمریت پرطاووسی می‌توان به منطقه ابرکوه یکی از توابع استان یزد و جرقویه اصفهان اشاره کرد.

ویژگی مرمریت پرطاووسی

سنگ مرمریت اداوی

مرمریت اداوی سنگ آهکی بسیار خاص است که از رسوبات دریایی استخراج‌شده و برای نمای ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. مرمریت اداوی به دلیل استخراج پیشرفته و مقاومت بالا سفارش بالایی را در داخل و خارج از کشور دارد و سالانه حجم بالایی از این سنگ‌ها به کشورهای دیگر صادر می‌شود.

مرمریت اداوی ممتاز
خرید سنگ مرمریت اداوی ممتاز

خرید سنگ مرمریت اداوی ممتاز

معدن مرمریت اداوی

این معدن در منطقه خور و بیابانک اصفهان قرارگرفته است. معدن مرمریت اداوی بسیار غنی بوده و دارای بهترین سنگ‌ها می‌باشد. این معدن به‌وسیله آقای حمید اداوی تأسیس شد و ازاین‌رو به مرمریت های استخراج‌شده در این معدن، مرمریت اداوی می‌گویند. مرمریت اداوی کیفیت بسیار بالایی داشته و به کشورهایی همچون قطر، عراق و قزاقستان صادر می‌گردد.

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ تراورتن تکاب

سنگ تراورتن تکاب یکی از تراورتن های خاص و منحصربه‌فرد است که طرفداران بسیاری دارد. تراورتن تکاب معمولاً دارای تن رنگی کرم می‌باشد و ازنظر ظاهر و ویژگی شبیه به تراروتن حاجی‌آباد است. این سنگ کیفیت بالایی داشته و می‌توان از آن برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده کرد.

خرید سنگ تراورتن تکاب ممتاز

معدن تراورتن تکاب

همان‌طور که می‌دانید تراورتن تکاب سنگی قیمتی است و منبع ذخیره بسیاری دارد که عبارت است از: سنگ تراورتن گنبد تکاب، معدن یالون آغاخ، معدن مرمرچیلی، معدن اسد کندی، معدن قزل قشلاق و معدن آق بلاغ. تراورتن های تکاب بدست آمده در این معادن کیفیت‌های مختلفی دارد و ابعاد آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

ویژگی

سنگ تراورتن طرق

زمینه کرم و طیف رنگی روشن از ویژگی‌های تراورتن طرق محسوب می‌شود. این سنگ در دو نوع موج‌دار و بی موج یافت شده و شما می‌توانید هر دو نوع آن را برای ساختمان خود مورداستفاده قرار دهید. استفاده از این سنگ‌ها برای ساختمان جلوه‌ای چشمگیر را برای آن به ارمغان آورید.

تراورتن طرق سوپر
تراورتن طرق سوپر

خرید سنگ تراروتن طرق سوپر

معدن تراورتن طرق

معدن تراورتن طرق در نزدیکی نطنز اصفهان قرار دارد و سالانه سفارشات زیادی را از داخل و خارج از ایران به خود اختصاص داده است. این معدن دارای دستگاه‌های سنگ‌بری پیشرفته بوده تا سنگ‌ها باکیفیتی بالا و بنا به سفارش مشتری در ابعاد مختلف برش بخورد.

ویژگی

سنگ تراورتن کاشان

سنگ تراورتن کاشان در دورنگ کرم و شکلاتی استخراج و وارد بازار می‌شود. برش این سنگ‌ها با توجه به نوع موج‌دار و بی موج آن بوده و می‌توان در انواع طرح‌ها و مدل‌ها آن را برش داد. تراورتن کاشان بسیار جذاب بوده و از آن می‌توان در پیشخوان رستوران و کافه‌ها استفاده کرد.

تراورتن شکلاتی کاشان سوپر
قیمت تراورتن شکلاتی کاشان سوپر

خرید تراورتن شکلاتی کاشان سوپر

معدن تراورتن کاشان

معدن تراورتن کاشان همان‌طور که از نامش پیداست در شهر کاشان قرار دارد. این معدن روزانه حجم بالایی از این سنگ را استخراج می‌کند تا بتواند نیاز مشتریان خود را تأمین کند. این سنگ به‌صورت اختصاصی در نما مورداستفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل در ابعاد مختلفی موجود می‌باشد.

ویژگی

سنگ تراورتن یزد

سنگ تراورتن یزد در رنگ‌های کرم به بازار عرضه می‌شود و ازجمله سنگ‌هایی است که برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. سطح این سنگ یکدست بوده و نور را منعکس می‌کند و باعث روشن‌تر شدن فضا شده و برای ساختمان‌های کوچک بسیار مناسب می‌باشد.

تراورتن شکلاتی یزد
تراورتن شکلاتی یزد

خرید سنگ تراورتن شکلاتی یزد

تراورتن شکلاتی یزد بی موج ممتاز
تراورتن شکلاتی یزد بی موج ممتاز

خرید تراورتن شکلاتی یزد بی موج ممتاز

معدن تراورتن یزد

شهرستان یزد دارای معادن متعددی است که انواع سنگ‌ها از آن استخراج می‌شود و یکی از منحصربه‌فردترین آن‌ها سنگ تراورتن یزد می‌باشد. معدن تراورتن یزد در روستای حضرآباد شهرستان دهشیر واقع‌شده و افراد زیادی در طی روز تلاش می‌کنند تا باکیفیت‌ترین سنگ‌ها را تولید کرده و به دست مشتریان خود برسانند.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ تراورتن ابیانه

سنگ تراورتن ابیانه معمولاً در رنگ سفید شفاف تولید می‌شود ولی رنگ کرم و بز آن نیز موجود می‌باشد. این سنگ برای نماهای رومی و کلاسیک بسیار مناسب بوده و ازنظر طرح و رنگ شباهت زیادی با تراورتن دره بخاری و تراورتن آتشکوه دارد. قیمت مناسب تراورتن ابیانه نظر بسیاری از مهندسین را به خود جلب کرده است.

تراورتن ابیانه سفید ممتاز
تراورتن ابیانه سفید ممتاز با کیفیت

خرید سنگ تراورتن ابیانه سفید ممتاز

تراورتن ابیانه هاله دار درجه یک با قیمت مناسب
تراورتن ابیانه هاله دار درجه یک

خرید تراورتن ابیانه هاله دار درجه یک

معدن تراورتن ابیانه

تراورتن ابیانه دریکی از روستاهای استان اصفهان به نام ابیانه قرارگرفته که به دلیل زیبایی‌های خاص و منحصربه‌فرد بسیار مشهور است. در معدن تراورتن ابیانه سنگ‌ها دارای سورت بندی های مختلفی هستند و هر کدام برای بخش خاصی از ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی

سنگ تراورتن آبگرم

سنگ تراورتن آبگرم به رنگ کرم بوده ولی بعضاً به رنگ سفید نیز استخراج می‌شود. این سنگ اغلب در نمای داخلی ساختمان به‌کاربرده می‌شود و سطحی صاف و یکدست را به ساختمان می‌بخشد. تراورتن آبگرم سورت بندی مختلفی داشته و به‌راحتی بر روی هر مصالحی می‌چسبد.

تراورتن کرم آبگرم ممتاز
خرید تراورتن کرم آبگرم ممتاز

خرید سنگ تراورتن کرم آبگرم ممتاز

معدن تراورتن آبگرم

تراورتن آبگرم در شهر محلات یکی از شهرهای استان اصفهان قرار دارد و ازآنجاکه این سنگ‌ها در کوپ بالا موجود می‌باشد، در ابعاد مختلفی وارد بازار می‌شود. معدن تراورتن آبگرم محلات دارای دستگاه‌های پیشرفته برش سنگ بوده و دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت برش سنگ نبوده و ابعاد سنگ‌ها با توجه به نیاز مشتری در معدن برش می‌خورد.

ویژگی

سنگ تراورتن آتشکوه

سنگ تراورتن آتشکوه زمینه‌ای سفید و با رگه‌های موج‌دار منظم و زیبا بوده و بهترین و باکیفیت‌ترین سنگ می‌باشد. تراورتن آتشکوه برای افرادی که تمایل به استفاده از سنگ سفید را در نمای ساختمان دارند، گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود. این سنگ در دو نوع بی موج و موج‌دار برش داده می‌شود.

معدن تراورتن آتشکوه

معدن تراورتن آتشکوه در سال ۱۳۷۴ در شهرستان نیمور تأسیس شد. نیمور در ۱۵ کیلومتری محلات و ۱۰۰ کیلومتری اراک قرار دارد و سنگ‌های بدست آمده در این معدن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. این معدن سالانه تا ۵۰۰۰۰ تن را نیز می‌تواند استخراج کند.

ویژگی

سنگ تراورتن عباس‌آباد

تراورتن عباس‌آباد یکی از بهترین نوع تراورتن در ایران است که کیفیت بسیار بالایی داشته و به‌تمامی نقاط کشور صادر می‌شود. این سنگ در رنگ‌های کرم و سفید استخراج‌شده و رگه‌های آن بارنگ زمینه متفاوت می‌باشد. این سنگ با بهترین و مرغوب‌ترین مواد فرآوری می‌شود تا مقاومت آن چندین برابر گردد.

تراورتن عباس آباد سفید ممتاز
تراورتن عباس آباد سفید ممتاز

خرید سنگ تراورتن عباس آباد سفید ممتاز

معدن تراورتن عباس‌آباد

تراورتن عباس‌آباد در روستای باقرآباد استان مرکزی در شهر نیم ور استخراج می‌شود. با توجه به تقاضای بالای مشتریان برای خرید تراورتن عباس‌آباد این معدن به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت است تا بتواند نیاز مشتریان خود را تأمین کند. این معدن به‌صورت تقریبی در ماه ۹۰ هزار تن تراورتن عباس‌آباد استخراج می‌کند.

ویژگی

سنگ تراورتن حاجی‌آباد

سنگ تراورتن حاجی‌آباد ازجمله بهترین و باکیفیت‌ترین سنگ نمای ساختمانی است که در نمای داخلی و بیرونی ساختمان مورداستفاده قرار می‌گیرد. این سنگ دارای یک‌لایه پوشش یو وی بوده و در برابر اشعه‌های خورشید مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی‌دهد. تراورتن حاجی‌آباد با هر نوع شرایط آب و هوایی سازگاری دارد.

تراورتن کرم حاجی آباد سوپر روشن و باکیفیت
تراورتن کرم حاجی آباد سوپر

خرید سنگ تراورتن کرم حاجی آباد سوپر

تراورتن کرم حاجی آباد ممتاز معدن سار
تراورتن کرم حاجی آباد ممتاز

خرید تراورتن کرم حاجی آباد ممتاز 

تراورتن حاجی آباد ابر و بادی
خرید تراورتن حاجی‌آباد ابر و بادی

خرید سنگ تراورتن حاجی آباد ابر و بادی

معدن تراورتن حاجی‌آباد

معدن تراورتن حاجی‌آباد در استان مرکزی در جوار جاده خمین قرارگرفته است. این معدن با استخراج ماهیانه ۷۰ هزار تن توانسته نیاز مشتریان خود را پاسخگو باشد. همچنین این سنگ نه‌تنها سفارشات بالایی در داخل کشور دارد، بلکه به خارج از کشور نیز صادر می‌شود.

ویژگی

سنگ تراورتن دره بخاری

سنگ تراورتن دره بخاری دارای طیف رنگی کرم تا شکلاتی است و طیف رنگی آن با توجه به نوع سورت بندی سنگ مشخص می‌شود. این سنگ سطحی براق و یکدست را به ساختمان داده و باعث بزرگ‌تر نشان دادن خانه خواهد شد و ازاین‌رو برای نمای داخلی آپارتمان‌های با متراژ پایین مناسب می‌باشد.

معدن تراورتن دره بخاری

این معدن در جاده خمین شهرستان محلات و در نزدیکی معدن حاجی‌آباد قرار دارد. میزان استخراج این معدن به ماهانه ۱۵ هزار تن می‌رسد که میزان قابل‌توجهی است. این سنگ مشتریان خاص خود را داشته و سنگ‌های خود را به‌صورت عمده به سایر کشورها صادر می‌کند.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ تراورتن سفید طبس

رنگ سفید یکی از رنگ‌های موردعلاقه مهندسین و ساختمان سازان است و علاوه بر افزایش جذابیت نمای ساختمان، باعث افزایش روشنایی ساختمان و بزرگ‌تر نشان دادن فضا می‌شود. این سنگ تم سفید با رگه‌های قهوه‌ای و یا صورتی دارد و قابل هماهنگی با هر نوع دکوراسیونی می‌باشد.

معدن تراورتن سفید طبس

معدن تراورتن سفید طبس در ۱۰۰ کیلومتری جنوب طبس و ۴۵۰ کیلومتری شمال شرق استان یزد قرارگرفته است. این معدن سنگ‌های استخراجی خود را در ابعاد مختلف و به‌صورت فرآوری شده در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. معدن تراورتن طبس بسیار مجهز بوده و سنگ‌های بدست آمده در این معدن از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد.

ویژگی

سنگ تراورتن دهشیر

سنگ تراورتن دهشیر در طیف رنگی قهوه‌ای قرار دارد و گرمای جذابی را برای خانه شما به ارمغان می‌آورد. استفاده از این سنگ‌ها برای پروژه‌های ساختمانی ازنظر اقتصادی بسیار به‌صرفه می‌باشد. شفافیت و درخشندگی تراورتن دهشیر نمای متفاوتی را به ساختمان شما می‌دهد.

معدن تراورتن دهشیر

معدن تراورتن دهشیر در نزدیکی شهرستان دهشیر واقع در استان یزد قرارگرفته است. در این معدن جهت پر کردن سطح رویی سنگ از بهترین و مرغوب‌ترین مواد کمک می‌گیرند تا مقاومت سنگ افزایش یابد. این سنگ در کلیه نماهای ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی

سنگ تراورتن همدان

طیف رنگی سنگ تراورتن همدان کرم و کرم بژ بوده و قیمت آن در مقایسه با سایر سنگ‌های ساختمانی مناسب‌تر می‌باشد. بر روی تراورتن همدآن‌هاله هایی مشاهده می‌شود که جذابیت این سنگ‌ها را افزایش داده است. این سنگ برای نماهای کلاسیک و مدرن قابل‌استفاده است.

معدن تراورتن همدان

سنگ تراورتن همدان همان‌طور که از نام آن پیداست دریکی از روستاهای استان همدان به نام دینگله استخراج می‌شود. سنگ‌های تولیدشده در این معدن دارای سورت بندی مختلفی بوده و هر فرد با توجه به نیاز خود مناسب‌ترین را خریداری می‌کند. این معدن دارای تجهیزات کامل برش بوده و سنگ را بدون آسیب در ابعاد مختلف برش می‌دهد.

ویژگی

سنگ ترامیت بوکان

سنگ ترامیت بوکان از نوع دگرگونی بوده و از ماسه و خاک رس تولید می‌شود. این سنگ دارای رنگی روشن بوده و ظاهر آن شبیه به سنگ‌های تراورتن می‌باشد. ترامیت بوکان رگه‌های کمتری دارد و از این‌رو برای نمای داخلی گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود.

ترامیت سفید بوکان ممتاز
ترامیت سفید بوکان ممتاز

خرید سنگ ترامیت سفید بوکان ممتاز

معدن ترامیت بوکان

ترامیت بوکان همان‌طور که از نام آن مشخص است، در معادن بوکان بدست می‌آید. بوکان روستایی در استان آذربایجان غربی است که معادن بسیار معروف و منحصربه‌فردی دارد. این معدن بسیار فعال بوده و دارای سفارشات بالایی از داخل و بیرون از کشور می‌باشد.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ ترامیت سمیرم

سنگ ترامیت سمیرم دارای زمینه‌ای روشن بوده و فضای ساختمان را بزرگ‌تر می‌کند. این سنگ باکیفیت صادراتی بوده و اغلب برای دیواره‌ها و راه‌پله مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترامیت سمیرم به‌صورت تیشه‌ای، چرمی و صیقل فرآوری می‌گردد. این سنگ زیبایی منحصربه‌فردی داشته و تغییری اساسی در ساختمان شما ایجاد خواهد کرد.

ترامیت سمیرم ممتاز
ترامیت سمیرم ممتاز

خرید سنگ ترامیت سمیرم ممتاز

معدن ترامیت سمیرم

معدن ترامیت سمیرم در شهرستان سمیرم واقع در استان اصفهان وجود دارد. این معدن بسیار وسیع بوده و سالانه تناژ قابل‌توجهی سنگ در این معدن استخراج می‌شود و در ابعاد مختلف برش خورده و به بازار عرضه می‌گردد. سنگ‌های تولیدشده در این معدن بسیار مرغوب بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

ویژگی

سنگ ترامیت میاندوآب

سنگ ترامیت میاندوآب در رنگ‌های سفید و کرم به بازار عرضه می‌شود و وجود این سنگ‌ها در نمای داخلی ساختمان باعث افزایش نور داخلی خواهد شد. این سنگ فاقد ناخالصی بوده و استفاده از آن در نمای داخلی و بیرونی ساختمان چشم‌اندازی بسیار جذاب را به ساختمان شما می‌بخشد.

ترامیت میاندوآب سوپر
خرید ترامیت میاندوآب سوپر

خرید سنگ ترامیت میاندوآب ممتاز

معدن ترامیت میاندوآب

معدن ترامیت میاندوآب در شهر میاندوآب آذربایجان غربی قرارگرفته است. برای استخراج این سنگ‌ها از بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات استفاده‌شده و برای افزایش مقاومت این سنگ‌ها با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد فرآوری می‌گردد. این سنگ‌ها بسیار باکیفیت بوده و حجم بالایی از آن به کشورهای دیگر صادر می‌گردد.

ویژگی

سنگ گرانیت نهبدان

سنگ گرانیت نهبدان تمی روشن خاکستری، پرتقالی و کرم داشته که بر روی آن هاله‌هایی مشاهده می‌شود. این سنگ‌ها نمای یکدستی را به ساختمان داده و بسیار جذاب و زیبا می‌باشد. گرانیت نهبدان ازنظر کیفی در سطح بالایی قرارگرفته و در برابر هرگونه شرایط جوی استحکام بالایی دارد.

معدن گرانیت نهبدان

شهرستان نهبدان واقع در استان خراسان جنوبی معدنی بسیار بزرگ و پیشرفته را با نام معدن گرانیت نهبدان در خود جای داده که میزان استخراج این سنگ‌ها در معدن نهبدان به ماهیانه بیش از ۴۵ هزار تن می‌رسد. این معدن دارای تجهیزات کامل بوده و می‌تواند سنگ‌های بدست آمده در این معدن را در ابعاد مختلفی برش بزند.

ویژگی

سنگ گرانیت نطنز

سنگ گرانیت نطنز با زمینه روشن خود توانسته جایگاه ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص دهد. این سنگ در مقاومت بالایی در برابر هر نوع شرایط جوی داشته و می‌توان آن را در نمای بیرونی ساختمان نیز نصب کرد. گرانیت نطنز دارای ابعاد مختلفی بوده و به دلیل ساب پذیری بالا می‌توان آن را در ابعاد و طرح‌های مختلفی برش داد.

گرانیت نطنز
گرانیت سفید نطنز

خرید سنگ گرانیت سفید نطنز

معدن گرانیت نظنز

معدن گرانیت نظنز همان‌طور که از نامش پیداست در شهر نظر اصفهان قرارگرفته و با تولید انبوه خود توانسته پاسخگوی نیاز بسیاری از مشتریان خود باشد. این معدن از پیشرفته‌ترین ابزار و لوازم برای استخراج سنگ‌ها استفاده کرده و محصولات خود را به‌صورت عمده در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ گرانیت زاهدان

سنگ گرانیت زاهدان یکی از مرغوب‌ترین سنگ‌های ساختمانی بوده که به دلیل قدرت جذب آب پایین، دانه‌بندی منظم و مقاومت بالا، فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص داده است. این سنگ به‌دلخواه مشتری در ابعاد مختلفی برش خورده و می‌توان آن را به اشکال مختلفی طراحی کرد.

سنگ گرانیت زاهدان
قیمت سنگ گرانیت زاهدان

خرید سنگ گرانیت زاهدان ممتاز

معدن گرانیت زاهدان

در فاصله ۸۵ کیلومتری جنوب شرق زاهدان معدن بزرگی قرار دارد که بالغ‌بر دو میلیون و چهارصد تن سنگ گرانیت سفید را در خود ذخیره کرده است. این معدن با استخراج سالانه ۷۰ هزار تن گرانیت توانسته در جایگاه بزرگ‌ترین معدن شرق قرار گیرد. این معدن در مسیر جاده زاهدان قابل مشاهده می‌باشد.

ویژگی

سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز نوعی سنگ کریستالی است که زمینه آن روشن بوده و بر روی آن خطوط نامنظم مشکی و طوسی به چشم می‌خورد. این سنگ به دلیل صیقل بودن، براقیت بسیار بالایی داشته و نور را به‌خوبی منعکس می‌کند. استفاده از این سنگ در کف ساختمان علاوه بر ماندگاری بالا نمایی جذاب را به بیننده منتقل می‌کند.

سنگ الیگودرز ممتاز
اسلب چینی الیگودرز با قیمت و کیفیت

خرید سنگ چینی الیگودرز ممتاز

اسلب چینی الیگودرز پاندا لایت و مدیوم
هزینه اسلب چینی الیگودرز پاندا لایت و مدیوم

خرید اسلب چینی الیگودرز پاندا لایت و مدیوم

معدن چینی الیگودرز

در استان لرستان شهرستان الیگودرز معادن متعددی به چشم می‌خورد که در حال تولید سنگ چینی الیگودرز هستند و از این‌رو این سنگ با نام های مختلفی در بازار شناخته می‌شود. چینی الیگودرز اغلب در رنگ‌های روشن استخراج می‌شود و برای بخش‌های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ چینی ازنا

سنگ چینی ازنا که باکیفیت‌ترین سنگ کریستالی است، دارای تمی روشن بوده و با انعکاس نور ساختمان را روشن‌تر می‌کند. این سنگ شستشوی راحتی داشته و نفوذ آب آن ناچیز است به همین دلیل برای حمام و سرویس بهداشتی بهترین گزینه به شمار می‌رود. چینی ازنا از ظاهر زیبایی برخوردار بوده و می‌توان آن را برای افزایش جذابیت نمای رستوران‌ها و هتل‌های لوکس نیز استفاده کرد.

سنگ ازنا
خرید سنگ اسلب چینی ازنا

خرید سنگ چینی ازنا

معدن چینی ازنا

در فاصله ۲۴ کیلومتری شهرستان درود در استان لرستان شهری به نام ازنا وجود دارد که در آن معدن بزرگی قرارگرفته که به‌صورت شبانه‌روزی در حال تولید سنگ‌های باکیفیت می‌باشد و ازآنجاکه سطحی براق دارد به سنگ چینی ازنا معروف شده است. این معدن به شکل سیم برش سنگ‌ها را از زمین استخراج می‌کنند.

ویژگی

سنگ چینی قروه

سنگ چینی قروه یکی از سنگ‌های ساختمانی بسیار زیبا برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان می‌باشد. این سنگ رنگی روشن داشته و به دلیل مقاومت بالا در برابر هرگونه شرایط جوی عمری طولانی و ماندگاری بالا دارد.  چینی قروه در سایز اسلب موجود بوده و می‌توان آن را به ابعاد دلخواه برش زد.

معدن چینی قروه

معدن چینی قروه در استان کردستان و شهرستان قروه واقع‌شده است. این معدن به‌طور میانگین در هرماه حدود ۲ هزار تن سنگ استخراج کرده و ذخیره سالانه‌ای معدن به سالانه ۵۰۰۰۰۰ تن می‌رسد. این معدن با تولیدات انبوه خود در صدر جدول قرارگرفته و بخشی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر ارسال می‌کند.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.

سنگ چینی نیریز

سنگ چینی نیریز دارای زمینه‌ای روشن با هاله‌های مشکی است که همین هارمونی رنگی باعث جذابیت بالای این سنگ و پرطرفدار شدن آن می‌باشد. برای افزایش مقاومت چینی نیریز پس از تولید آن را با بهترین مواد فرآوری می‌کنند تا مقاومت آن چند برابر گردد. این سنگ‌ها به‌صورت اسلب استخراج‌شده و برای هر نمایی مناسب است.

سنگ چینی نیریز
چینی نیریز

خرید سنگ چینی نیریز

معدن چینی نیریز

معدن چینی نیریز در ۴۵ کیلومتری جاده نیریز به آباده در استان فارس قرارگرفته است. سنگ‌های بدست آمده در این معدن کیفیت صادراتی داشته و برخی از تولیدات آن به کشورهای دیگر صادر می‌گردد. معدن چینی نیریز دارای تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته برای استخراج و برش سنگ می‌باشد.

ویژگی

می‌توانید قیمت هر یک از این محصولات را در فروشگاه معتبر آتاسنگ بررسی و خرید سنگ مورد نظر خود را تکمیل کنید.