شهرستان محلات یکی از قطب‌های مهم تولید و فرآوری سنگ ساختمانی، به‌ویژه سنگ تراورتن، در کشور به‌شمار می‌رود. این منطقه دارای بیش از ۲۳۰ معدن سنگ است و سالانه بیش از ۳ میلیون تن سنگ خام از معادن آن استخراج می‌شود. معادن سنگ این شهرستان دارای بالاترین ذخایر و تنوع سنگ تراورتن در کشور هستند و همین امر آن را به یکی از قطب‌های اصلی این سنگ در دنیا و یک بازار سنگ تراورتن تبدیل کرده است. در ادامه فهرست سنگبری های محلات ، انواع تولیدات سنگ آنها و آدرس و شماره‌های تماس آنها آورده شده ست.

سنگبری های محلات
سنگبری های محلات

نام، نشانی و شماره‌های تماس سنگبری های محلات

الف 

سنگبری آذرین سنگ

سنگبری آذرین گرانیت به مدیریت آقای سید صاحب قماشی در شهرک صنعتی ارقده محلات واقع شده است. این سنگبری تولید کننده سنگ چینی کریستال و تراورتن ابر و بادی می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۰۱۲
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی ارقده، خیابان نسترن شرقی

سنگبری اهوار

این سنگبری که توسط آقای مجتبی میرزاخانی اداره می‌شود، یکی از سنگبری های محلات است. سنگبری اهورا تولید کننده سنگ‌های تراورتن عباس‌آباد و مرمریت هرسین می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۲۹۱۱۱ و ۰۹۱۸۱۶۶۳۳۹۲
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی صدریه، انتهای خیابان صدریه

سنگبری ارم محلات

صنایع تبدیلی سنگ ارم محلات به مدیریت آقای سعید حاجی برات بهره بردار معدن در این شهرک فعالیت می‌کند. این سنگبری تولید کننده تخصصی سنگ سیلور تکاب و تراروتن سفید ابیانه است.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۲۲۵ و ۰۹۱۸۱۶۵۹۲۱۳
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی ارقده، خیابان لاله شرقی

سنگبری ایران زمین

سنگبری ایران زمین با مدیریت آقای محمدرضا باقری با داشتن هفت مجموعه معدنی که شامل سنگ‌های تراورتن در طیف رنگ‌های سفید، کرم، سیلور ، دودی، طلایی و رنگی و سنگ‌های مرمریت در رنگ‌های کرم، قرمز و مشکی و همچنین چینی سفید می‌باشد که قادر به استخراج، تولید و فرآوری آنها شده است.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۳۲۴۴۸۸ و ۰۹۱۲۱۱۱۶۲۴۰
آدرس : مرکزی، محلات، نیم ور قطب صنعتی شهید بابایی، خیابان سوم

ب

سنگبری بلورین سنگ

سنگبری بلورین سنگ زیر مجموعه گروه سنگ ایران زمین و یکی از معروف‌ترین سنگبری‌های محلات  است. این محموعه فعالیت مدنی خود را در سال ۱۳۶۶ با استخراج سنگ کوپ در معدن عباس‌آباد آغاز کرده است. بلورین سنگ با تلاش در دو سال متوالی ۱۳۷۲ و ۱۳۷۳ عنوان معدن کار و پیمانکار نمونه کشوری را به خود اختصاص داده است. این مجموعه در سال ۱۳۸۷ اولین مجموعه فرآوری سنگ تایل خود را ، راه اندازی نمود و در طی دو سال متوالی موفق به بهره برداری از معادن مرمریت قرمز بهار ، تراورتن آبنوره و مرمریت کرم شاهین گردید.

گروه سنگ ایران زمین ، در سال ۱۳۹۲ به عنوان تعاونی برتر استانی و کشوری و در سال ۱۳۹۳ به عنوان ایمن ترین مجموعه استانی انتخاب شدند. هم اکنون سنگبری بلورین سنگ در زمینه تولید سنگ‌های تراورتن، مرمریت و چینی فعالیت می‌کند. این مجموعه با داشتن هفت مجموعه معدن که شامل سنگ‌های تراورتن در طیف رنگ‌های سفید، کرم سیلور، دودی، طلایی و رنگی و مرمریت در رنگ‌های کرم ، قرمز و مشکی و همچنین چینی سفید می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۴۲۴۸۰۴۵ و ۰۹۱۲۱۱۱۶۲۴۰
آدرس : مرکزی، محلات، دلیجان، جاده محلات قطب صنعتی بوعلی، جاده انار بار

سنگبری بهسنگ غدیر محلات

سنگبری بهسنگ غدیر محلات (سنگیران سابق) به مدیریت آقای داود حاج رضایی تولید کننده سنگ تراورتن آتشکوه و تراورتن عباس‌آباد در شهرک صنعتی صدریه محلات واقع گردیده است.
شماره تماس :۰۸۶۴۳۲۵۶۲۸۰ و ۰۹۱۸۳۶۹۳۳۶۷
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی صدریه، صدریه

پ

سنگبری پارس سنگ

سنگبری پارس سنگ به مدیریت آقای مهرداد قاسمی در حال فعالیت است. این سنگبری تولید کننده سنگ‌های تراورتن دره بخاری، عباس‌آباد و ابیانه می‌باشد.
شماره تماس : ۰۹۱۸۱۶۵۹۱۷۵
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی ارقده، خیابان نسترن شرقی 

سنگبری پارسیا

مجتمع سنگ پارسیا در زمینه تولید و صادرات سنگ‌های ساختمانی برش خورده و سنگ خا یا همان کوپ فعالیت دارد. این مجتمع در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در عرصه سنگ آغاز کرد. عمده فعالیت این سنگبری تولید و صادرات انواع سنگ‌های ساختمانی با کیفیت عالی و قیمت مناسب است. سنگبری پارسیا مجموعه متنوعی از سنگ‌‌های تراورتن شامل تراورتن موج پیچ،تراورتن آبگرم، تراونیکس محلات، گرانیت را عرضه می‌کند.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۲۱۷۰۲ و ۰۹۱۸۸۶۵۰۱۴۱ 
آدرس : مرکزی، محلات، قطب صنعتی ارقده، انتهای بلوار اصلی، ضلع شرقی شرکت کربن سیمرغ

سنگبری پاسارگارد ۳

سنگبری پاسارگاد ۳ به مدیریت آقای توکلی تولید کننده سنگ‌‌های تراورتن دره بخاری، تراورتن کرم زنجان، تراورتن آتشکوه، لایم استون سفید کوه قم یکی از سنگبری های محلات می‌باشد که چندین سال است در نیم ور فعالیت دارد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۳۲۵۰۰۳ و ۰۹۱۲۱۰۶۵۲۵۲
آدرس : مرکزی، محلات، نیم ور، شهرک صنعتی شهید بابائی، خیابان صدف۳

سنگبری پاسارگاد ۶

این سنگبری به مدیریت آقای توکلی اداره می‌گردد. سنگبری پاسارگاد ۶ تولید کننده سنگ‌های تراورتن آتشکوه و لایم استون سفید کوه قم می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۴۱۵۹۶ و ۰۹۱۲۱۰۶۵۲۵۲
آدرس : مرکزی، محلات، دوراهی آبگرم، شهرک صنعتی صدریه

سنگبری پرنیان

سنگبری پرنیان به مدیریت آقای محمد نوروزی تولید کننده سنگ‌های تراورتن عباس‌آباد و مرمریت جوشقان است که در شهرک صنعتی ارقده محلات فعالیت دارد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۲۲۴ و ۰۹۱۲۳۴۷۱۶۲۷
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی ارقده، خیابان لاله شرقی

سنگبری پیشتاز نو

سنگبری پیشتاز نو به مدیریت آقای رضا کربلایی در شهرک صنعتی صدریه در حال فعالیت است. این سنگبری تولید کننده انواع سنگ مرمریت می‌باشد که در حال حاضر  در تلاش است که با بهبود کیفیت محصولات و همچنین فراهم آوردن رضایت مشتریان داخلی خود،حضور موثرتری در بازارهای جهانی داشته باشد.
شماره تماس :———-
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی صدریه، صدریه ۳

سنگبری پیشگامان سنگ پاسارگاد

گروه معادن و کارخانجات برادران توکلی که با نام تجاری پیشگامان سنگ پاسارگاد شناسایی می‌شود، با حدود ۳۰ سال تجربه‌ای که در استخراج و فرآوری سنگ‌های طبیعی داشته است، یکی از پیشگامان این صنعت در ایران و یکی از شناخته شده‌ترین سنگبری‌های محلات محسوب می‌شود. این مجموعه کار خود را با استخراج سنگ‏های طبیعی آغاز کرد و در مدت کوتاهی با مدیریت مطلوبی که برادران توکلی داشتند ،فعالیت خود را گسترش دادند. به صورتی که در حال حاضر با در اختیار داشتن ۱۲ معدن و ۵ کارخانه مدرن فرآوری سنگ در نزدیکی معادن و نیز بازارهای هدف، یکی از قدرتمندترین و تاثیر گذارترین مجموعه‌ها در صنف سنگ می‌باشد. از محصولاتی که سنگبری پیشگامان سنگ پاسارگارد تولید می‌کند می‌توان به سنگ تراورتن کرم ماکو، تراورتن کرم تکاب، تراورتن آتشکوه  و تراورتن کرم زنجان اشاره کرد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۳۲۵۰۰۳ و ۰۹۱۲۲۹۸۱۹۱۶
آدرس : مرکزی، محلات، قطب صنعتی شهید بابایی، خیابان صدف ۳، پاسارگاد ۳

ت

سنگبری تجارت سنگ ایرانیان کوروش

سنگبری تجارت سنگ ایرانیان کوروش در شهرک صنعتی ارقده محلات در حال فهالیت است. این سنگبری دارای خط تولید انواع سنگ‌های ساختمانی می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۰۶ و ۰۹۲۳۸۵۰۸۰۳
آدرس : مرکزی، شهرک صنعتی ارقده، خیابان شقایق غربی

سنگبری تخت جمشید

سنگبری تخت جمشید به مدیریت آقای کربلایی تولید کننده سنگ‌های مرمریت و تراورتن است که به صورت تایل و اسلب برش داده می‌شوند.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۲۵۲۲ و ۰۹۱۸۸۶۶۶۱۰۷
آدرس : مرکزی، قطب صنعتی صدریه، خیابان صدریه ۵

د

سنگبری دالاهو

سنگبری دالاهو به مدیریت آقای آقامحمدی در شهرک صدریه فعالیت دارد.  این سنگبری تولید کننده سنگ‌های تراورتن گردویی و تراورتن دره بخاری می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۲۵۹۸۸ و ۰۹۱۸۱۶۶۳۴۴۲
آدرس : مرکزی، محلات، قطب صنعتی صدریه، خیابان صدریه ۵

سنگبری دوکوهه

بازار سنگ دوکوهه با سرمایه فکری و مادی  سهامداران خود و به مدد تلاش و کوشش‌های شبانه روزی جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی در سال ۱۳۸۱ آغاز به کار نمود. این سنگبری با تولید سنگ‌های تراورتن عباس‌آباد، تراورتن حاجی‌آباد و تراورتن دره بخاری سعی در جلب رضایت مشتریان داخلی و بازار جهانی صنعت سنگ دارد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۶۳۶۱۱ و ۰۹۱۸۳۶۶۰۷۸۴
آدرس : مرکزی، محلات، منطقه صنعتی شهید حبیبی، کیلومتر ۱۰ جاده آبگرم، روستای نخجیروان

سنگبری دیبا سنگ

سنگبری دیبا سنگ به مدیریت آقای ساریخانی تولید کننده سنگ‎‌های تراورتن ابیانه و سنگ مرمریت دهبید است که در ابعاد تایل و اسلب برش داده می‌شود.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۰۸۷ و ۰۹۱۲۱۴۰۱۷۳۷
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی ارقده، خیابان نسترن غربی

برای خرید انواع سنگ ساختمانی کلیک کنید.

س 

سنگبری سالار سنگ

گروه سالار سنگ با باورداشتن به این دو شعار که “کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما” و “همواره حق با مشتری است” همواره جهت نیل به این مهم و ارائه محصولات جدید و منحصر‌به‌فرد در تلاش است‌. گروه تولیدی صنعتی کارخانجات سالار، در حال حاضر با تولید و فرآوری انواع سنگ‌، زیباترین سنگ‌های ساختمانی طبیعی را از دل معادن وابسته به گروه برای جان‌بخشیدن به محیط زندگی و کار شما استخراج و فرآوری می‌کند‌. گروه سالار مفتخر به همکاری با مهندسین و معماران و مشاورین ساختمانی است و هم‌اکنون در چندین پروژه مهم به عنوان تأمین‌کننده سنگ در حال فعالیت می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۲۷۵۵۵ و ۰۹۱۲۱۰۵۵۵۲۷
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی صدریه، صدریه ۶

سنگبری سخت کاران

یکی دیگر از سنگبری های محلات، سنگبری سخت کاران به مدیریت آقای قاسم آقا باقری است که در شهرک صنعتی صدریه محلات استان مرکزی در حال فعالیت است. این سنگبری دارای خط تولید سنگ‌های تراورتن دره بخاری، تراورتن حاجی‌آباد و تراورتن شکلاتی می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۲۲۳۳۳ و ۰۹۱۸۸۶۶۸۲۰۳
آدرس : مرکزی، محلات، قطب صنعتی صدریه، خیابان صدریه ۳

سنگبری سهند

سنگبری سهند به مدیریت آقای عمران حسن آقایی تولید کننده سنگ تراروتن عباس‌آباد در شهرک صعتی ارقده محلات استان مرکزی در حال فعالیت است.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۰۶۴ و  ۰۹۱۸۶۴۰۸۷۰۰
آدرس : مرکزی، محلات، شهرک صنعتی ۴ ارقده، خیابان لاله غربی

سنگبری سینا پارس

سنگبری سینا پارس به مدیریت آقای رسول تیموری تولید کننده انواع سنگ‌های معدنی مانند ترشاب، چم، اسور، کوئیک سنندج و  سایر سنگ‌های ساختمانی می‌باشد.
شماره تماس : ۰۸۶۴۳۲۳۶۰۵۱ و ۰۹۱۸۳۶۹۱۰۰۲
آدرس : مرکزی، محلات، محلات شهرک صنعتی ارقده

تماس سریع:0913-818-5003