تولید و توزیع سنگ های ساختمانی در ابعاد تایل و اسلب

آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمود آباد

سنگ موردنیاز

پروژه سنگ نما ترامیت سناتور سوپر

ساختمان کارن در شهر اصفهان با سنگ ترامیت سناتور سوپر، یکی از پروژه های کارشده آتاسنگ می باشد. هدف اصلی ما ارائه بهترین مشاوره به شما میباشد. از اینکه احساس رضایت و اطمینان از ما داشتند و از راهنمایی‌هایی که ارائه شد، استفاده کردند، بسیار خوشحالیم.
مسکونی - تجاری اصفهان

2300 مترمربع

اصفهان

مسکونی

پروژه سنگ نما ترامیت سناتور سوپر

سنگ مورد نظر

نماکاران ساختمان کارن ، عباس آباد سوپر یا دره بخاری سوپر بوده … در حالی که با دلایل فراوانی سنگ سناتور مورد تأیید نهایی قرار گرفت به طوری که پروژه به جای هزینه حدود ۵۵۰/۰۰۰ تومان بابت هر متر مربع از سنگ مورد نظر ، تنها با پرداخت ۲۳۰/۰۰۰ تومان بابت هر متر مربع ، نمایی مشابه سنگ درخواستی را دریافت کرد. داستان از کجا شروع شد؟

در یک روز گرم تابستانی ، با قرار قبلی ناظر اجرا و ناظر ساختمان به مجموعه صنایع سنگ آتا تشریف آوردند… با یک جیب پر پول برای خرید نزدیک به یک میلیارد و پانصد میلیون تومان سنگ !!!

یکی از بچه‌های مشاور ما (مهندس خلیلی) آنها را کامل ویزیت کرد و در عین ناباوری به طرف درب رفتند و گویا دوستان جذب سنگ‌ها نشده بودند…

طی تماس تلفنی

با مهندس قاضی النسب ، جویا شدیم که آنها به دنبال سنگ تراورتن عباس آباد یا تراورتن سفید دره بخاری هستند…!!! خب ما هم این دو سورت را برش نداشتیم و تنها روی واتساپ برای خود ایشان ، سنگ سوپر سناتور را به همراه قیمت ارسال کردیم…

گفتیم : (شما برید کامل دورتان را بزنید و چنانچه بابت خرید علاقمند به انتخاب این سنگ بودید ما در خدمتیم )… البته در کنار این تصاویر ، آنالیز کامل سنگ به همراه آزمایش تست سنگ و نمونه پروژه‌های موفق ارسال شدند. صبح روز بعد یک لندکروز مشکی با دو نفر همراه تشریف آوردند و از طرف مهندس قاضی النسب سنگ را خریداری کردند!!!! به همین سادگی

تفاوت شما با مجموعه دیگر چه هست؟ ببینید بهتره در رابطه با این پروژه بگیم که خب مجموعه ما تنها یک فروشنده یا تولید کننده مطلق نیست… بلکه ما در کنار مشتریان خود هستیم و سعی در راهنمایی صادقانه آنها داریم… خیلی از مشتریان هم بودند که تشریف آوردند و ما موفق به تامین تمام یا قسمتی از خواسته آنها نشدیم… ولی حس خوب راهنمایی را از ما گرفتند که این برای ما یک دنیا افتخاره!!!

و پایان سخن…

در نهایت باید بگیم که پروژه کارن با بهترین سنگ نمایی که درخور این پروژه بود ، تامین شد و در حال حاضر هم همکاری جدی‌تری بابت تامین پروژه‌های دیگر با این تیم دوست داشتنی داریم… جهت راهنمایی و درخواست مشاوره در زمینه خرید سنگ ساختمانی خود می‌توانید با شماره‌های ما (پایین و بالای سایت) تماس بگیرید و با استقبال افتخار همکاری با شما را داشته باشیم.

مشاوره تخصصی در خرید

تخفیف های ویژه و متنوع

شرایط پرداخت متنوع

گارانتی محصولات

نظارت بر اجرا